| eusicumine98 a întrebat:

Sunt in clasa a9a si imi place de un coleg. Ne tachinam mereu si e foarte ok dar cred ca daca imi arat sentimentele as putea sa stric prietenia puppy dog eyes si vom fi in aceeasi clasa timp de 4 ani... Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Selima a răspuns:

Nimic...lasa-o balta, e o idee proasta, o sa regreti pana la urma

| Nikapp a răspuns:

Am aceiasi problema...incearca sa continui relatiile de prietenie si incet sa le aduci la un nivel nou, daca va tachinati, iti zambeste mereu posibil sa-i placa de tine.Ai putina rabdare si totul va veni de la sine;) Uite un link din care vei afla multe lucruri interesante;)
http://sunetedinfront.blogspot.com/2011/07/101-secrete-despre-baieti.html