| CristiiYnk a întrebat:

De craciun, am planuit sa imi cumpar un telefon mult mai performant si... scump.
Banii is ok. dar a aparut alta problema nu stiu ce sa imi iau intre un Samsung galaxy s III mini, care il cumpar de la Vodafone sau un iPhone 4s, dar il voi lua la mana a 2-a dar arata bine...
Nu stiu ce sa aleg... ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| EuSiDoarAtat123 a răspuns:

Samsung Galaxy S 3 mini.E superb, si eu il am si sunt foarte multumita de el.Si cred ca e mult mai bine decat sa iti iei ceva de la mana a 2-a

3 răspunsuri:
| Dobre_Stefan_Paul_1994 a răspuns:

Iphone...e mai bun dar trebuie sa-ti bagi jillbrake

| CristiiYnk explică:

Loveeeeeeeeeeeeeeeeeee, tu pe ce culoare il ai? ca nu stiu ce culoare sa aleg laughing na pentru fete este mai ok pe alb da. nu stiu.

| EuSiDoarAtat123 a răspuns (pentru CristiiYnk):

Eu il am pe albastru.Sczzz....Abea acum am intrat si am vazut...Mi-a placut mai mult si in plus e elegant pe orice culoare.Alege ce culoare iti place.Sa sti ca si albastrul e frumos