| KidutzuLuvv a întrebat:

Buna TPU...
Sunt nelinistita cu cevastraight face
Am dat astazi evaluarea nationala la romana si la mai muolte exercitii nu am scris la fel cum e pe net rezolvareastraight face adica de exemplu la ex 3 big grin era asa
doua repere care sa cuprinda spatiul descris
si u am scris una sub alta adica
gradina si curtea imparatului,,,
la exemplu era " curtea acelui impar atstraight face"
ce credeti imi scade ceva?sad

Răspuns Câştigător
| niko_7262 a răspuns:

Hm.Ai atins subiectul e drept. Dar cred ca ai fi trebuit sa formulezi aceste doua repede intr-o propozitie:Cele doua repere sunt:...
Oricum nu au cat sa-ti scada.Bafta.

4 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Chiar nu stiu:-s, acum depinde de cum considera fiecare. in legatura cu rezolvarea evaluarii pe care ai gasi`to pe net? o aparut deja rezolvarea, daca da imi poti da si mie site-ul sa ma verific, printr`un mesaj?

| playwithmylife a răspuns:

Unde ai gasit rezolvarile?

| aleutu a răspuns:

Nu se ia in considerare raspunsul... adica trebuia sa zici direct curtea imparatului si in coliba

| AdaNiculescu a răspuns:

Si eu am dat evaluarea astazi, nu cred ca iti scade daca ai scris, curtea imparatului.