| BBAlyss a întrebat:

Buna
Daca la evaluarea nationala de la limba romana, la ex 3 de la subiectul 1 am scris ca repere ale spatiului descris "A fost odata" si "Si-n curtea acelui imparat se afla un pom atat de inalt, incat nimeni nu putea sa-i vada varful" este bine?
Astept raspuns.

4 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

A fost o data tine de timp, nu e bun. dar al 2-lea este
SUCCES sa iei nota mare :*

Răspuns utilizator avertizat
| Marionette_2596 a răspuns:

,,A fost odata'' nici eu nu cred ca este bun.Sugereaza timpul imprecis existent in basm.Iar cu pomul am pus si eu pentru ca am considerat ca si pomul poate fi un potential reper.
Succes muult!

| Anonim_8992 a răspuns:

Al 2 lea este bun love struck l`am scris si eu si este si in barem:*