| Nousername a întrebat:

Va plac funditele astea?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
9 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Nu, sunt prea late si prea putina culoare, strica aspectul de langa un raspuns, dar mai mult strica cand vezi la sfarsitul intrebarii,, Dau fundita`!''. Adevarul e ca daca astia mai prosti nu vad asta scris la sfarsitu intrebarii, nu se obosesc sa tasteze putin. Meriti o fundita`!

| EuEduard a răspuns:

Mie nu prea imi plac funditele dar nah incerc sa strang cat mai multe happy

| ktyi a răspuns:

Dap puppy dog eyes, si vreau si eu una, imi da.i?

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Nu ca nu am ce sa fac cu ele in realitatewinking

| Danna4Joy a răspuns:

Nu inteleg treaba cu funditele dar, ma rog. Mi se pare ca unii se gandesc cateodata mai mult la fundite decat la faptul ca au dat un sfat care ar putea fii de ajutor persoanei respective.

Răspuns utilizator avertizat
| Cosma16 a răspuns:

Sincer? Nu.Nu sunt interesat de fundite vreau doar sa ajut lumeabig grin

| bya_7051 a răspuns:

Daa

| stephanny a răspuns:

Cui nu-i plac?