| totulsinimic a întrebat:

Salutari tuturor. Am o foarte mare problema... Acum o saptamana si ceva m-am despartit de iubita cu care am fost 10 luni... In ultima luna de relatie nu prea mai vorbeam, iar cand a plecat din oras am iesit cu o fata cu care m-am sarutat... Eu stiam ca iubita voia sa-mi dea papucii de la prietena ei cea mai buna. Cand a aflat ce am facut s-a suparat si nu ne-am vorbit pana acum 2 zile cand am fost la o petrecere. La petrecere am dansat si am vorbit despre noi, dupa care ne-am sarutat... De atunci vorbesc mult cu ea si imi lipseste foarte mult si vreau tare mult sa fiu din nou cu ea... Dar nu vreau sa o ranesc nici pe prietena actuala... Mentionez ca fosta are 14 ani (clasa a 8a), eu am aproape 16 iar actuala 17... Va rog mult, doresc niste sfaturi serioase, ma poate ajuta cineva? sad

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate am citit prietena ta actuala nu reprezinta pentru tine cine stie ce... daca o iubesti pe fosta desparta-te de actuala si fa sa fiti iar impreuna ca e pacat, cat despre prietena ta de acum oricum te vei desparti de ea, gasesti tu ceva ca sa nu mai fiti impreuna.