| cristutza256 a întrebat:

Buna TPU sunt pe cale sa mi iau iphone 7 si am aflat ca parintii pot sa mi urmareasca locatia prin nu stiu ce cont cloud sau ceva de genu
cum as putea face sa nu mi vada locatia de ex daca imi inchid telu sau etc?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau esti pe cale sa-l iei de la cineva si te gandesti, sa nu te descopere. Cat timp este activata locatia, da, se poate vedea in contul Cloud.

| cristutza256 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt pe cale sa l iau de la nimeni dar mersi, mi ai fost de ajutor laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru cristutza256):

Tu stii ce faci, bafta!