| Sonofawitch a întrebat:

Buna tpu..sunt sportiv de performanta si am vrut sa vad cate calorii consum cand ma odihnesc.am un ceas din acela cu centura de pus la piept.acum il port de 5 ore si 40 de minute, timp in care am ars 1665 de calorii ..este posibil in doar 5 ore sa consumi atat doar stand si facand nimica?

1 răspuns:
| miamia1 a răspuns:

Este imposibil!
300 calorii pierzi daca faci o ora de aerobic, daca ai 60 kg.
http://www.nutristrategy.com/activitylist4.htm uite aici o lista cu activitati si numar de calorii consumate pe ora, in functie de kg pe care le ai.