| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU,
Sunt supărată pentru că de o săptămână părinții mei s-au distanțat de mine fără niciun motiv, deși până în urmă cu o săptămână eram foarte bună prietenă cu amândoi.
I-am întrebat motivul și mi-au spus că nu există, dar eu așa simt.
Eu sunt extrem de comunicativă și nu pot sta liniștită când observ că mă ignoră.
Ce să fac?

2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Poate au si ei anumite probleme pe care nu ti le pot spune, ori esti prea vorbareata pentru starea lor actuala. Da-le pace cateva zile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da-te bine pe langa mama ta, fii alaturi de ea si intreab-o discret daca are probleme cu tatal tau, sfatuieste-o sa-l iubeasca in continuare, spune-i ca vrei sa ii vezi pe amandoi fericiti si ca tu iti doresti sa fiti ca inainte cand erai prietena cu amandoi.