| MorenytaShuttUp a întrebat:

Tocmai ce am venit de la club si mi-e un rau de mor, ma doare capul ingrozitor, nu prea mai vad bine, imi vajaie capu, imi tiuie urechile, abia ma mai tin pe picioare. Ce sa fac sa ies din starea asta? straight face

Răspuns Câştigător
| CreaţaWsz a răspuns:

Nimic! Du-te și dormi (ești beată)!winking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Lasa chefurile daca nu vrei so patesti iar. Poate ai consumat un drog fara sa stii bautura nu te face sa te simti rau asa repede dupa ce te scoli da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un dus suedez, 5 minute apa calda 5 minute apa rece, repeti asta de 4-5 ori dupa care vei fi alt om, un ceai de menta n-ar strica

| Carmen100 a răspuns:

Ai stat prea mult in zgomot si agitatie, culca-te si fa'ti un ceai dupa ce te trezesti happy

| Toutui a răspuns:

Incearca sa iti pui compresa cu apa rece pe frunte si la partea0interioara de la coate, iar daca nu iti revi putin suna la 112!

| jimmy408 a răspuns:

La somn...