| anonim_4396 a întrebat:

Ce film as putea lua unui coleg pentru cadoul de Craciun. Am tras la sorti si mi-a picat un coleg pe care nu-l cunosc prea bine. Ceva sugestii?
Filmele nu trebuie sa fie neaparat de Craciun.

6 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Pai intreaba-l ce filme ii plac ca degeaba iti spun niste filme, daca lui nu-i plac genul asta de filme.

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Faza e cu nu stie cine i face cadou si as vrea sa ramana o surpriza big grin

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai si de ce vrei neaparat film?

| anonim_4396 explică (pentru J0B0MAT):

Nu e neaparat film, dar nu am alte idei in momentul de fata. Imi recomanzi tu altceva?

| J0B0MAT a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai ai putea sa comanzi ceva personalizat de pe net, ceva funny.Sau daca stii ce muzica asculta, un cd. Legat de film, ai putea sa rogi prin clasa sa iti recomande cineva un film bun si asa ai putea sa aflii si ce gen de film prefera colegul respectiv.

| Divy a răspuns (pentru anonim_4396):

Băieți jocuri pe calculator, în general jocuri happy dar dacă vrei filme aș spune ceva acțiune ca Fast and furious, Piratii din Caraibe, Stolen in 60 seconds depinde poate acțiune, comedie cam astea ar fi despre filme
Dacă optezi pentru jocuri trebuie să știi ce specificații are pc lui pentru ca jocul să-i ruleze.
Baftă