| sabiiina15 a întrebat:

happy Trebuie sa imi pun aparat dentar dar nu stiu la care medic sa ma duc.Sunt din Iasi. Mi-ati putea sugeri un medic bun? Cam cat ar costa aparatul pe o arcada? O prietena imi spusese de un doctor Cristian Stelea care pune aparate dentare la preturi destul de bune. Daca il stiti va roog spuneti-mi Va multumeesc! happy Dau si funda.

2 răspunsuri:
| Anonim2404 a răspuns:

Buna! eu sunt din Ploiesti si vin la Barlad periodic pentru aparat.
Vin la un cabinet care este practice in curtea unei scoli, ortodonta se numeste Ardeleanu Alina si pot spune ca este foarte buna, are o mana usoara si ia 400ron(pentru metoda fixa)
Orice activare incepe cu partea de sus, adica iti pune aparat mai intai sus, iar daca nu se indreapta cei de jos dupa cei de susu iti pune aparat si jos!
Probabil te gandesti ca e departe, dar eu ce sa mai zic, fac cate 5 ore odata la 2 luni :*

| GEORGEL2012 a răspuns (pentru Anonim2404):

A dar roade aparatul? este aparat fix? ai avut carii in gura? ti le-a tratat dumneaei?