| ilovesluts a întrebat:

Buna TPU trec la liceu si sunt curioasa daca acolo exista relatii de tipul baiat din provincie-fata de la oras si vice versa.Adica alte colege din clasa cu mine vor sta cu baieti din provincie? Sau baietii de la oras vor sta cu fete din provincie? Dau funda la cel mai bun raspuns.
PS: Vreau sinceritate nu raspuns gen "daca dragostea exista totul e posibil"

Răspuns Câştigător
| nicoleta94 a răspuns:

Dar ce arelaughing Si sunt si la mine in clasa rel de acest gen. Conteaza asta? tara oras...sa fi om e tot ce conteaza( bine.sa nu fie vreun taran sau taranca de aia.laughing intelegi u)

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Și contează așa mult dacă stă la țară sau la oraș? Ce importanță are?

| ladygaga a răspuns:

Nu conteaza daca e la tara sau oras, conteaza sa va intelegeti bine si sa fie de treaba, sa comunici usor