| Monyyyyy a întrebat:

Buna TPU.Trec pe clasa a 11 a si cateodata ma doare faptul ca colegii din generala nu ma mai saluta.Isi bateau joc de mine desi la inceout ma intelegeam bine cu ei.Voi ati patit asa? Nu am multi prieteni si nu i pot numi chiar pe toti prieteni pentru ca oamenii sunt prefacuti. Uneori ma simt singura pentru ca de mica am fost diferita fata de altii am gandit la un nivel mai inalt.Nu o sa am niciodata un iubit sau un sot? Toti baietii is la fel adica care inseala,nu isi ajuta sota etc? Nu stiu voi ce credeti? Eu sunt o persoana mai serioasa, dar sunt sociabila, prefer sa nu imi bat joc de persoane ca si altii

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer vad si eu ca baieti,barbati sunt ipocriti,falsi,mincinosi,perversi,prosti,imaturi,inculti ce sa spun rar baiat serios,majoritatea vor obiecte sexuale atat,parerea mea cand iubesti cu adevarat nu isi inseli iubita dar in ziua de azi iubirea e ceva rar din pacate poti spera ca nu vei fi dezamagita dar vei fi, cu toti ne mintim de fapt daca am avea adevarul cu adevarat am fi depresivi, in fapt oamenii inteligenti sunt mai depresivi de fel, accepta realitatea, adevarul, de asta acceptam ipocrizia ca sa gasim un sens in lumea asta haotica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici eu nu mai discut cu prea multi colegi din generala, doar cu cei care sunt cu mine la liceu si inca 2-3. Nu stiu cum esti tu ca persoana, dar chestia cu ''nu o sa am niciodata iubit sau sot'' e o prostie.