| Contyudk a întrebat:

Un baiat care imi place mi-a spus ca sunt enervanta... e un semn prost?
Sau se oftica ca nu l bag in seama!

2 răspunsuri:
| Rorry a răspuns:

Depinde in ce context sau cum a zis-o. daca a zis.: nu o chema si pe ea ca e enervanta, s-ar putea sa nu te placa. daca i-ai zis ceva care l-a suparat si apoi a zis ca esti enervata... poate l-a enervat doar remarca ta, nu te considera pe tine cu totul enervanta...nu stiu, mai detaliaza

| Contyudk explică (pentru Rorry):

Deci eram cu fratele lui si taceam din gura, si dupa el mi-a zis ca i provoc nervi!