| mihaelaestee a întrebat:

Buna TPU

Un baiat din cls 8 si-a facut un album si a sosit ieri. Este baiatul de care imi place inca de mult ( a fost impreuna cu alta dar s-au despartit ). Ea era f frumoasa. De obicei radea pe seama mea si ma scriga " (NU POT SA VA SPUN ). Acum cred ca incepe sa-i place de mine. Se iuta la mine si m-a sarutat pe fata. Dar l-am vazut sarutandu-se (pe fata ) si cu alte fete. Cand E cinevaprin preajma se uita dragut la mine, dar cand nu e nimeni nu ma bata inseama...Mia cerut sa ii scriu el in album la pagina lui si vreau cv plecial, dar sa nu-i spun ca-l plac. Vreau doar cv prin care sa-si dea seama singur ca il plac
Ce sa ii scriu in album?
Cum ar trebui sa ma comport cu el?

Chia ma place?

Răspuns Câştigător
| OuTKasT a răspuns:

In primul` rand iti spun ca mi-a luat doar o ora jumate sa citesc ce-ai scris!
In al 2 lea rand as zice sa-i lasi in album o pereche de chiloti.Asa o sa fie ceva special, si nici nu e nevoie sa-i spui ca-l placi!
Funda?