| mirunaoana a întrebat:

un baiat ii zicea prietenei mele ca o place foarte mult ii zicea ca o iubeste si alte chestii... dar a aflat ca ea nu era singura fata la care ii zicea el asta. Au vorbit si baiatul zice ca nu-i adevarat si ca ele vor doar sa-i desparta. vreau si eu niste statusuri sa i le dau prietenei mele.dar vreau sa reiasa din statusuri ca e putin dezorientata si nu stie ca sa faca daca sa-l ierte sau nu...nu vreau alte raspunsuri vreau doar statusuri funda

1 răspuns:
| lucian_2018 a răspuns:

E mai greu ceea ce vrei tu sa faci.
Din statusurile tale poate sa inteleaga fiecare un mesaj aparte, chiar daca tu vrei ca ea sa inteleaga altceva.
Cel mai bine e sa porti o conversatie cu ea, asa vei fi sigur ca a inteles.