| anonim_4396 a întrebat:

Un virus mi.a deschis o pagina cu filme cu fete. (Stiti la ce ma refer)Si am trimis un mail la adresa lor si am uitat sa le spun din ce cauza mi s.a deschis.Am zis doar ca l.am accesat. Daca o sa ma intelega gresit si va trimite poliția la mine? Mi.a aparut de pe un site virusat cu telenovele.O sa trimita poliția daca nu e vina mea?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic ca esti doar un troll.
cum spanac sa trimiti mail la o pagina de spam loooooool
si ce treaba are politia cu tine? nu mai bine de ce ar trimite un site por.no politia la tine? looooool

| anonim_4396 explică (pentru suntserios):

Scuze.Voiam sa zic ca am trimis la Telefonul Copilului ca nu stiam pe cine sa întreb

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca cauti pe google nu iti e filme cu minore deci nu erau cu minore. Plus ca eu am 14 ani si sunt fata.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu iti dau*

| Laura78 a răspuns:

Atunci e grav. S-ar putea sa intri la inchisoare.

| anonim_4396 explică (pentru Laura78):

Eu nu am intrat pe niciun site.Am fost redirectionata si in cel mai rău caz, se poate inlocui cu amenda.Si apropo, asta cu siteul s-a intamplat acum o lună si ceva