| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU va cer si eu ajutorul pentru ca simt ca innebunesc! straight face.
De ceva timp m-am certat cu prietena mea find ca ea e geloasa avem 1an si luni impreuna la inceput eu nu ii vorbeam urat. dar dupa cateva luni nu am mai putut sa ma abtin ia mereu se certa q mine ca era geloasa am facut-o proasta,fraiera,tampita,handicapata,geloasa... i-am zis chiar si date'n gatu mati de fraiera(regret de ma ia dracu ca din cauza asta acum am probleme cu masa) bun recunosc ca i-am vb nu urat. ff urat. si ia recunoaste ca a inceput aiurea cu gelozia. neam iertat reciproc problema e ca eu in timp ce eram certat cu prietenamea ia,i-a spus lu maikasa ca am facut-o tampita si proasta si masa s-a suparat pe mine, de atunci nu o mai lasa sa iasa cu mine afara, sa mai vorbeasca cu mine la telefon.si ma vorbeste doar de rau in fata iei. (stiu ca vrea sa ne despartit ca mi-a zis si iubitamea) problema e ca nu stiu ce sa mai fac sa linistesc apele ce imi recomandati?(De precizat maikasa e o femeie severa rau de tot, nu cred ca este normala la creier si nu e doar parerea mea mai multi mi-au spus chestia asta) Ce sa fac? MULTUMESC!

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ce baiat a pierdut!

| Sebasteano a răspuns:

Lol cum sa iti injuri iubita in halu asta
nu ii de mirare ca maikasa ii suparata pe tine
In orice caz
du-te la maikasa si spune-i ca regreti ce iai spus si sa te pedepseasca oricum numai sa nu o opreasca pe gagicata sa se mai intalneasca cu tine
Mult Noroc mai ales daca ai spus ca este ff severa

| Marius12345678910 a răspuns (pentru Sebasteano):

Frt regret dar nu mai suportam daca ai fi fost acolo fac pariu p cat vrei uh ca ai fi facut la fel.....regret dar asta e...

| Sebasteano a răspuns (pentru Marius12345678910):

Frate poate ca merita sa o faci proasta dar nici chiar asa
Incearca sa vb cu maicasa poate o sa incepeti sa va intelegeti
Am patit-o si eu la fel cu iubita mea dar am rezolvat-o
Am borbit cu maicasa si gata
Spune-i la maicasa in fata ca iti pare rau si ca regreti totce ai spus

| Marius12345678910 a răspuns (pentru Sebasteano):

Sti cum este eu inteleg ca incerci sa ma ajuti si iti multumesc foarte mult, cu maicasa nu poti discuta... crede-ma toata lumea o stie pe maicasa si toti stim ce fel de om este, iti multumesc mult pentru sfat

| Sebasteano a răspuns (pentru Marius12345678910):

Frate nu ai pentru ce sa imi multumesti
Daca chiar asa ii maicasa atunci se complica lucrurile...

| Marius12345678910 a răspuns (pentru Sebasteano):

Kredema maikasa e ca naiba. asta e o sa incerc sa o uit. nu prea pot e vb de 1 an jumate dar ma rog.

| PatiiixD a răspuns:

Pf, esti in dilema. Pai, eu spun sa te intalnesti un timp pe ascuns cu prietena ta si daca va descopera mama ei, ii spui verde-n fata tot ce ai de zis : daca voi va iubiti, ea oricum nu poate interveni intre voi, asa-i? Sper ca ti-am fost de ajutor! big grin Multa bafta!