| alexaaxx a întrebat:

am o problema eu iubesc un baiat si nu stiu cum sa incep sa vorbesc cu el.dar mi se pare ca el are prietena. ajutati-ma va rog ....mersiii!

2 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Îl iubești și totuși nu ai vorbit niciodată cu el! Înțeleg că îți place fizicul său, însă nu știi cum este el cu adevărat, poate doar ai auzit, poate doar ai văzut de la depărtare, însă toate acestea pot fi doar niște iluzii.
Nu poți cunoaște cu adevărat pe cineva fără să vorbești cu el, fără să petreci timpul cu el. E imposibil!

| sonia1258 a răspuns:

Daca are prietena nu vorbi cu el despre sentimentele tale.imprietenestete cu el, daca ii vei place vei simti