| EllyThau a întrebat:

Buna TPUcrying( va rog ajutati-macrying( decisad peste doua luni sau chiar una ma duc la bucuresti sa ma operez de agmidalite si ma opereaza cu laserul si mi-e foarte frica crying( cand ma gandesc mereu plang de fricacrying((( ce sa fac casa inving fricacrying(nu mai potcrying(

4 răspunsuri:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Stai linistita ca aceasta operatie se va face cu anestezie si nu vei simti nimic.cand vei iesi de sub anestezie nu vei putea manca orice,decat mancaruri pasate, nu fierbinte, dar spre surprinderea ta vei putea imediat sa mananci inghetata, uite sa intrebi doctorul sa vezi ca asa este, nu mai plange.si ca sa vezi ca nu esti tu singura in aceasta situatie, se opereaza copii de 2 ani dar tu?

| EllyThau explică (pentru TRANSVERSAL):

Mi-e frica de injecti :-scrying( stiu ok uni poate sa rada am 14 anicrying((si sunt fricoasa raucrying( cand imi amintesc de injecti ma ia cu friguricrying(

| EllyThau explică:

Apropo este normal sa ma doara gatu rau?crying

| TRANSVERSAL a răspuns (pentru EllyThau):

Te doare atunci, dar nu atat de tare, iei un calmant si trece