| justme_2191 a întrebat:

Buna TPU va rog frumos ajutati-ma vreau sa slabesc neaparat macar 5 kile dati0mi o dieta pe care ati incercat-o si a dat rezultate bune va rog frumos va dau funda si sa nu dureze 2 luni pana sa slabesc dar vreau sa nu am efectul eu-eu VA DAU FUNDAAAAAAAAAAAAA:*:*:*

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pai exista o cale sigura pe care poti sa slabestihappy iti voi da eu niste sfaturi:
-redu din prajeli si dulciuri
-nu manca dupa 7 seara sau daca mananci in cantitati foarte foarte mici
-fai cat mai mult sport, mergi la sala sau pur si simplu fa intotdeauna sportul la scoalabig grin
-fai exercitii pe acasa cum ar fi [cele mai bune parerea mea] abdomenele si genoflexiunile, abdomenele iti subtiaza abdomenul iar genoflexiunile picioarele
-apuca-te de un sport: dans, innot etc. ce iti place tie si include miscarehappy
-mananca putin la masa [dar mananca] iar dupa completeaza cu fructe, legume etc.
cam atat ar fi suficienthappy cel mai bine ar fi sa practici un sport, sau sa mergi la sala acum tu alegi. Sper ca te-am ajutat succes si Craciun fericit!:*

| Kristinake a răspuns:

- Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba
Se slabeste 1 kg/zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai... o solutie este sa bei lamai stoarse atunci cand simti nevoia de a manca, lamaile iti taie pofta de mancare...se poa slabi intr-o saptamana 5 kghappy