| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa imi spunetii cum sa am si eu tupeuu si cum sa fiu eu respectata adica sa nu imi zicetii chestii din astea ca sa am iubit sau prietenii smecherii etccc... dau funda+vot

Răspuns Câştigător
| amdr001 a răspuns:

Buna! eu am aproape 14 ani, sunt intr'a 8a, nu am iubit, nici nu am avut, insa mereu am avut tupeul sa spun orice, si sunt mereu mai respectata, nimeni nu ma batjocoreste, daca aud ceva vreo barfa despre mine de la altcineva, o incurca! nu sunt gen batausa, dar stiu sa ma fac respectata si sa le dau maxim'u la toti care comenteaza!
iar tu, ca sa ai tupeu, nu stiu! daca cineva te jigneste, comenteaza'i inapoi, sa vada ca nu esti lasa si te lasi calcata in picioare si ca toti pot sa iti spuna orice cand vor! da'le maxim la toti, fa glume, amuza'te cu ei, fa haz de necaz, asa fac eu... nu sunt pitzy, nici batausa laughing dar pur si simplu eu imediat intervin si intr'o cearta daca cineva sa cearta cu altcineva, imediat sunt eu sa remediez situatia! fa si tu cam ce ti'am zis eu! nu pune tot la suflet, sa nu iei in seama ce iti zic toti prostii, dar in unele cazuri, intervin'o si tu! respecta'i pe cei care trebuie respectati si tu vei fi respectata!
bafta!

3 răspunsuri:
| alexandra2859 a răspuns:

Alexutzastefy merita funda dar trebuie sa fi si un pic batausa(doar in situati extreme).dai ei funda.

| amdr001 a răspuns (pentru alexandra2859):

Eu nu am ajuns in asa situatii laughing deocamdata... laughing
mersi de funda! sper ca te'am ajutat!

| alexandra2859 a răspuns (pentru amdr001):

Nu a fost intrebarea meabig grin.eu doar mi-am dat parerea si parerea mea a fost ca trebuie sa iti dea tie funda pentru ca exact asta trebuie sa faca ca sa fie respectata. daca adauga si putina bataie in situatile extreme este exact cea ce trebuie pentru a fi foarte respectata.