| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU va rog sa ma ajutati e urgent si nu stiu ce sa ma fac... deci prietenul meu care se intampla sa fie si coleg de clasa cu mine ar niste mici probleme , adica oricui i se poate intampla, vreau sa spun ca atunci cand avem ed. fizica alearga si e normal sa transpire si cum la scoala nu este dus nu are ce sa faca se da cu deodorant se sterge cu servete dar tot se mai simte si astazi o colega mi-a atras atentia cum ca mai multe persoane din clasa se feresc de noi pentru ca el are problema aceasta si m-am simtit foarte prost si nu stiu ce sa fac si cum sa fac pentru. ca stiu ca e adevarat ca se mai intampla cand avem educatie fizica dar eu il cunosc foarte bine si stiu ca e foarte curat si face dus zilnic se da cu deodorant cu parfum dar e foarte curat si nu stiu cum sa fac pentru ca nu vreau ca toata clasa sa il creada murdar si ca nu se ingrijejte pentru ca stiu cum sunt colegii mei foarte rai si nu pot sa i spun pentru ca mi-e oarecum sa i spun asa ceva ca sa nu creada ca si eu cred la fel ce sa fac ah=jutati-ma va rog...sa-i spun cumva ? si daca o sa -i spun ce e de facut cum putem face sa evitam chestia asta . Rog seriozitate si ajutati-ma cat de urgent va rog! fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| gazza01 a răspuns:

Poi zi sa isi ia un prosop si un tricou (uscat, nou, spalat, de acasa = sa aiba caracteristicile astea) asahee hee apoi sa isi ia servetzele umede intime si sa se stearga, apoi sa se stearga cu prosopul. Apoi sa foloseasca deodorantul cu incredere si daca vrea sa isi ia si un sprai, Adidas str8 ceva... big grin Sper ca am fost de ajutor si nu am exagerat cu metodele rolling on the floor Funda?

| GeorgyGirl a răspuns (pentru gazza01):

Mulumesc... imi vor fi de ajutor

| gazza01 a răspuns (pentru GeorgyGirl):

Ndc!