| Bia:X a întrebat:

Hei! vara trecuta inainte sa se termine scoala am inceput sa vorbesc cu un baiat din scoala... ne-am vazut, ne intalneam des eram dupa parerea mea buni prieteni. vorbeam mult la tel, prin sms, si pe mess si ne intelegeam foarte bine. intr-o seara m-a intrebat daca vreau sa fim impreuna si eu am zis da. am fost impreuna cateva saptamani si nu ne-am prea vazut(doar de 2 ori) pentru ca era vacanta si eram la tara... si ne-am despartit (a dat un sms cu : "in caz ca nu ti-ai dat seama e game over")
M-am simtit aiurea pentru ca mi-am dat seama ca atunci cand am zis "da" am pierdut un bun prieten si ca acum dupa ce ne-am despartit nu va mai fi la fel... nu am mai vorbit de atunci(doar de cateva ori pe hi5 ) nici macar nu ne-am mai salutat cand ne-am vazut la scoalastraight face. problema e ca eu il vreau inapoi ca prieten si ma gandeam sa-i scriu un mesaj pe hi5(mai am numarul lui da cred ca daca ii tr mesaj pe hi5 e mai binethinking) da nu stiu ce sa-i zic... vreau pareri, sfaturihappy multumesc >anticipatbig grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Bia:X explică:

Da bine da fata in fata nu ne prea intalnimstraight face pentru ca el are ore la et 2 si eu la 1. si daca il vad nu e niciodata singur si in plus acum e vacantastraight face

| CosminRo a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vb face to face, asa se rezolva cel mai bine problemele.succes...stii e o vb ca prietenia se poate transforma in dragoste da dragostea inapoi in prietenie mai greu

| SickOfWriting a răspuns:

Nu pot sa cred asa am patit si eu. Dar daca vreti sa va impacati trebuie sa fie de acord ambele parti. Am incercat in fiecare zi sa vb cu el dar stateam 7 ore numai ca sa imi spuna buna inapoi si am renuntat desi eram foarte buni prietenisad