| IoanaIoa88 a întrebat:

Buna TPU`.happy.
Vi s-a intamplat sa va intre cineva in lista de mes. si sa va zica ca are nu stiu ce cu voi si o sa vada toata lumea?
De ex. azi mi-a intrat cineva in lista si mi-a zis ca are poze cu mine cand i fac oral la un baiat...
Si eu nu am facut niciodata...sigh
Oricum ar fi nu`mi place asta thinking

Voi ce credeti?

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Daca nu ai facut asta niciodata nu ai de ce sa te ingrijorezi.Te santajeaza sau nu are ce facelaughing.Pa, pa

| Fatamuntilor a răspuns:

TE santazeaza! Daca nu ai facut-o nu are de ce sa-ti fie frica!

| RetardedRacoons a răspuns:

Pai e cazul sa o faci, nu crezi?

| NoLiesJustLove a răspuns:

Daca nu ai facut nimic nu ai de ce sa te speri.astia sunt niste prosti care nu au ce face decat sa santajeze.asa ca nu iti face griji.happy