| StylesGeorgiii a întrebat:

Visez in fiecare seara ca ba imi moare matusa ba bunicii... Ce inseamna? puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Se zice ca atunci cand visezi ca iti moare cineva din familie, va muri cineva din afara. Si invers. Poate ai tu o frica de asta, si te-ai gandit prea mult si ai visat. Stiu ca moartea se anunta cu ceva timp prin vise, dar tu nu visezi doar o persoana... Nu cred totusi ca ar trebui sa iti faci griji.

| Brittanie a răspuns:

Bună! Înseamnă că va muri cineva drag, dar nu îţi fă probleme! Aşa ceva nu se întâmplă!happy

| HellGirl666 a răspuns:

Bună.
Eu am auzit că le moare moartea. ☺

| TommoGirl a răspuns:

Ar trebui sa dai de pomana!