| Chowdera a întrebat:

Voi ce credeti? Am un coleg la scola cu acre fac pregatire si ma inteleg destul de bine cu el, adica vorbim destul de mult pe mess si la telefon cam o ora..la scoala stam impreuna si radem si mereu se aseaza langa mine si se uita la mine..de 2 ori m.a intrebat daca vreau sa fiu cu el.dar a zis in gluma, ma roag sa ii fac tot felul de chestii si sa imi dau cu parerea despre lucruruile sale noi.....Eu cred ca ma place.straight face Voi ce credeti? Multumesc anticipat :*

4 răspunsuri:
| WeAreYoung a răspuns:

Sigur te place. Te-a intrebat daca vrei sa fi cu el in gluma pentru ca a vrut sa vada ce zici, ii era frica sa nu ii zici nu.

| libertatea98 a răspuns:

V-ati atasat foarte mult unul de celalalt.Inainte nu erai obisnuita cu el si acum ti se pare ciudat. Poate te place, dar depinde.

| Kinstown a răspuns:

Te place, dar nu stie cum sa te-o zica
asa e si la mine

| Chowdera explică:

Pai azi aveam amte.si eu am is ca avem geometrie si el m.a aprbat laughing..si in spatele meu stateau cei mai buni prieteni ai lui si vorbeau intre ei ca iar se uita la ea, si iar vorbeste cu ea si despre ea..si multee altele. rolling on the floor)))