| RoxxuInna a întrebat:

Voi credeti ca prietenia adevarata mai exista? Eu una cred ca nu mai exista asa ceva:yawn

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Cam grea treaba cu prietenia dar mai gasesti o usita.

| pwp a răspuns:

Nu exista!

| RoxxuInna explică:

Eu am pus intrebarea aceasta pentru ca o fata imi arata mereu niste colege care sunt foarte bune prietene(se mai cearta din prostii dar nah se impaca repede) si zice:"Daca vrei sa fim si noi la fel ca ele(adica bff) ar trebui ca eu sa nu mai stau cu alte fete si sa stam impreuna'' dar ea ma face in toate felurile chiar daca eu nu fac nimic si apoi ea sta mai mereu cu alte fete(apoi imi reproseaza mie ca blah blah...)si mai dupa ce ma face in toate felurile mai si injura ca apucatastraight face
Prietenia adevarata e greu de gasitcrying

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Si eu am fost tradata. clar nu mai cred.winking

| winchesters a răspuns:

Eu nu cred in asa ceva.
Am fost tradata de prea multe ori happy

| dannyfiba a răspuns:

Mai exista dar datorita faptului ca fiind vorba de prietenii din copilarie sau vechi faza este ca ne maturizam cu toti fiecar o ia pe un drum diferit de expemplu cand esti fumator si iesi cu cun cerc de prietenii la o tigare o cafea cu ei cand te lasi te indepartezi de ei adica te racesti asta se numaste anturaj ei nu mai te suna datorita faptului pentru ca nu mai aveti multe lucruri in comun dar tot timpu apar antutaje noi si prieteni noi cu care ai ceva in comun intradeva in ziua de azi prieteni te cam vand usor

| andrada a răspuns:

Poate mai exista dar de obicei prietenii incep sa se tradeze intre ei ba pentru o fata/baiat, pentru note la scl, pentru popularitate etc.

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Pentru uni da pentru alti NU. Daca esti egoist firesc ca nu dar daca ai suflet mare da. Eu am multe prietene dar am o colega cea imi buna prietena ii spun tot ce am pe suflet. Doar ea ma inelege pentru ca e de varsta mea.

| SuperJesus a răspuns:

E o intrebare generica sau chiar vre sa aflii ceva? In principiu e cred ca exista.