| AlexAL275 a întrebat:

Voi nu v-ați săturat să fiți puternici, să încercați să zâmbiți indiferent de moment și să mergeți înainte? În cazul meu asta se întâmplă, mă prefac că totul e bine, mă prefac cine nu sunt și până la urmă m-am săturat. Ce părere aveți?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu m-am saturat. Stii ca nu tuturor le pasa de problemele mele, asa ca mi le rezolv in particular

| Mosotti a răspuns:

Pai si ma rog de ce te prefaci? Fi natural, nu te intereseaza de parere altora, ca vezi bine, te-ai saturat, nu iti face bine prefacatorie, eu nu am apucat sa ma satur pentru ca am fost mereu natural cu toata lumea, cine ma vrea asa bine, cine nu pa pa.

| AlexAL275 explică (pentru Mosotti):

Dacă aș fi natural nu m-ar suporta nimeni, părerea mea

| Mosotti a răspuns (pentru AlexAL275):

Si daca nu te suporta ce? Iti place sa te suporte niste unii care nu te accepta cum esti? Tu nu vezi ca nu ti-e bine asa? Deci te suporta dar nu ti-e bine, asa ca nu mai conteaza ca te suporta, in curand nu o sa mai rezisti, ca de aia si ai pus intrebarea asta aici, tii in tine pana plesneste.

Ia descrie putin daca vrei, cum esti, sa vedem daca parerea ta e buna. Eu am trei prieteni f buni dar sincer niciodata nu le-am zis ca-s bine sau vesel daca nu eram, si ei la fel, de restul nu imi pasa.
Chiar imi aduc aminte eram undeva la rude si era si mama, eu asa comic am zis cand mancasem eu 5 cozonaci odata, si mama zice "nu mai zice ca rade lumea", si eu "si mi se rupe de astia, nu ma int ca rad, cine ma simpatizeaza, o face tocmai pentru cum sunt". E doar un exemplu. Nu ma abtineam sa fiu cine sunt doar sa le convina alora. Si nici nu au ras, culmea, era in capul mamei asta, ca si ea gandea cum ai gandit tu pana acum.

"Sa nu mai zici ca nu-ti place sa te duci la teatrau ca rade lumea", ete na, am gasit oameni carora nu le place nici lor, si aia este.

| Sofer a răspuns:

Toti ne saturam de tot pana la urma.