| Brunetadulce a întrebat:

Vorbesc cu un baiat care ma place si eu il plac pe el dar nu ma intreaba daca vreau sa stau cu el. Vorbim deschis despre sentimentele astea, dar nu ma intreaba.Cum sa-l fac sa ma intrebe? Dau fundabatting eyelashes:X:*

Răspuns Câştigător
| 3TeoDora3 a răspuns:

Zii asa stii e ciudat ca noi ne vorbim asa cu toate ca nu suntem impreuna merge mereu la mine a mers baftahappy fundita? please

2 răspunsuri:
| maryym a răspuns:

Buna.Nu stiu cum sa iti zic.Dar nu stiu dai si tu de inteles ca ai vrea sa fi cu el. chestii din astea. Vezi ce zice si daca iti da de inteles ca si el vrea o relatie cu tine si daca nu te intreaba el, intreaaba-l tu ca nu este nimic rau sa il intrebi tu. Asa am facut si eu dar la mine era altfel el ma intrebase pe mine si nu am vrut si dupa mi-a parut rau si l-am intrebat eu daca vrea...tongue
Funda? Succes:*

| sweetdoll a răspuns:

Pai,bate si tu apropo si daca nu merge, fa tu primul pas! sper ca te-am ajutat, bafta!