| anonim_4396 a întrebat:

BUNA TPU, vreau cat mai multe motive sa o conving pe mama sa ma lase la iubi acasa,mentionez ca ei ii trebuie neaparat un motiv.(il cunoaste,are incredere, etc, il stie )

Dar vreau motive.VA ROG.

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii spui adevarul, de ce vrei cu atata insistenta sa mergi la baiatul ala.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sex

| sierra1 a răspuns:

Motivul declarat fiind "că eu vreau" nu e suficient?

| SandraEve a răspuns:

Cati ani ai? Nu mai bine stai pe fundul tau acasa? Din moment ce "mami nu te lasa" esti minora. Dupa ne plangem ca fete de 14 ani raman gravide. Nu spune ca intentionati sa beti un ceai...altfel nu erai asa pornita pe treaba asta. Ai timp de prosteala mai tarziu. Nu va inteleg frate...

| SandraEve a răspuns:

Nu sunteti genul laughing buna glumita. Pe toti ne poate lua valul. Ma rog, faceti ce vreti, daca gasesti un motiv destul de bun, te duci.
Bafta

| CVane a răspuns:

Mai ai nevoie de motiv la 18 ani? Mama ta ar trebui sa inteleaga ca sunteti intr-o relatie, anyway... Daca esti a 12-a spune-i ca invatati pentru bac, sau faceti proiecte sau repetati cum sa va reproduceti happy

| DorelExpertu a răspuns:

Ii spui ca ai mancarimi vaginale, si ca el s-a oferit sa-ti faca un masaj cu penisul lui.
Sau, ii spui motivul adevarat pentru care vrei sa mergi acasa la el.