| Iubeste a întrebat:

Buna TPU! Vreau mai multe raspunsuri sau poate si sfaturi, saptamana viitoare o sa fie saptamana mare, si sunt Deniile, vreau foarte mult sa ajung la ele..merg cu prietenii, dar presimt ca o sa fiu pe stop, e pacat sa intru in biserica?

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Nu este păcat din câte ştiu eu, ar fi chiar culmea să fie. Du'te liniştită dacă asta vrei, nu e nicio problemă.

| 93Anna93 a răspuns:

Mie un preot mi-a zis ca nu e pacat. Regula asta era folosita la inceputurile crestinismului cand se vedea de la o posta ca o femeie este pe stop si cand murdarea totul in jur. Acum nu mai exista problema asta(pentru ca avem absorbante)deci parerea mea este poti merge. Nici eu nu mergeam, pana sa vorbesc cu preotul ala, care mi-a zis ca e ok.

| Iubeste explică:

.......acuma astept mai multe raps.ms mult:*