| PetroKida a întrebat:

Buna TPU:*. Vreau parerile voatrebatting eyelashes...
Vreau sa-mi fac o schimbare.radicala...
Atat fizic cat si comportamentul.

Sunt satena inchis...am ochii albastri, am 15 ani, 50 kg, 1.63 m...
Sunt o fire copilaroasa. dar in acelasi timp matura.straight face
Sunt mai nebunatica de felul meu., dar si foarte sensibila, de aceea m-am lasat ranita de multe ori de... Prieteni.
ce as putea sa schimb la aspectul fizic? de exemplu` look`ul. eu il port mai mereu desprins.nu e chiar foarte lung. putin mai jos de umeri.am breton.

Cum as putea sa ma schimb?straight face.
Mentionez ca nu sunt vreo pitzipoanca, care sa se dea cu ruj roz si fusta mini.
Prefer mai mult stilul rock.emo.clasic.

Astept parerile dvs...
big hug
dau funda pentru cel mai bun raspunslove struck si voturi pentru toti ceilalti care raspund :X:*

Răspuns Câştigător
| Deni4you a răspuns:

Poti sa iti lasi bretonul sa creasca (cel putin o luna)sa te tunzi tip fata asta http://www.google.ro/......tp?/imgres te vopsesti daca vrei pe culoare asta http://www.google.ro/......tp?/imgres si ti-ai schimbat complet lookul! Cat despre comportament incearca sa fii mai nepasatoare sau macar incerca sa arati asta, fii increzatoare si sociala, dar cel mai important fii tu!

1 răspuns:
| rockelle75_8233 a răspuns:

Bunăă happy
Păi, ce să zic, în primul și-n primul rând trebuie să fii tu însuți kiss
Apoi, dacă zici că îți place stilul rock/emo/clasic, poți să te tunzi gen Christina Grimmie happy
Cam atât happy
Paa!