| Floryna16 a întrebat:

vreau sa fac cadou la prietenul meu de ziua lui si nu stiu ce sa ii iau dati-mi niste idei pliz dau si fundita

3 răspunsuri:
| Maioru a răspuns:

Un tricou personalizat cu chipul tau, o camasa, o invitatie la un suc...

| Mihaella262 a răspuns:

As putea sa te sfatuiesc sa ii faci cadou un ceas, un parfum, dar parerea mea e ca ar trebui sa fii originala. Ai putea sa apelezi la un magazin special unde ii poti face un tricou personalizat pe care sa scrii...ce vrei tu, sau o sapca personalizata. Ramane la aprecierea ta.winking