| Doareuioana88 a întrebat:

vreau sa i cumpar un cadou prietenei mele si nu stiu ce sa i cumpar, face 17 ani si cadoul sa fie maxim 100 -200 lei :d.

Răspuns Câştigător
| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Poti incerca : un usulet de plus, bijuterii frumoase care se potrivesc genului ei, un mp 3, un parfum ( deodorant...) fain, lururi cosmetice, ceva de imbracat. Sper ca te-am ajutat. Bafta! Funda :X?

2 răspunsuri:
| Rotciv a răspuns:

Buna. Poti incerca o bratara, un lantisor, un parfum, o bluza, diferite accesorii. Ori te gandesti de ce are ea nevoie in momentul de fata...sau ce ii place foarte multhappy.Sau daca chiar nu ai inspiratie si nu te-am ajutat deloc ii dai pur si simplu baniihappy