| K9pInKuTzZaThA a întrebat:

Vreau sa il supar si eu pe fostul meu prieten.big grin El ma supara mereu, ma face geloasa cu alte fete, etc Dati-mi cateva idei sa il fac si eu pe el sa se simta aiurea :* Va rog muult Funda♥

Răspuns Câştigător
| Undal a răspuns:

In primul rand nu ii arata niciodata gelozia ta(aratand ca esti geloasa il faci sa se simta foarte important, deasupra ta), fii detasata si simte-te ca cea mai frumoasa si admirata fiinta de pe pamant.Nimic nu supara mai tare decat indiferenta.

9 răspunsuri:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Fa ce spune Undal, efectiv. Vrei probleme altfel? O zi buna si pace in suflet.

| Alice_1004 a răspuns:

Nu văd de ce ar trebui să-l superi, doar ignoră-l şi nu-i arăta că te afectează ceia ce face el ca să-ţi atragă atenţia. Nu-i atrage atenţia, comportăte ca întotdeauna dar lasă să se înţeleagă că eşti foarte fericită fără dânsu, zâmbeşte des, distreazăte, să vadă că nu-ţi lipseşte, că îţi e mai bine fără el. Atunci sigur o să se simtă aiurea. Te pup :* Fundiţa?

| Lyndsey a răspuns:

Cel mai bine este sa ii zici ca te deranjeaza comportamentul lui.Decat sa va comportati ca doi copii, mai bine puneti cartile pe fata si va ziceti ceea ce va deranjeaza unul altuia. Poate odata ti-a scapat si tie ceva, si de aceea vrea sa fii geloasa, sau poate o face intentionat cu alt motiv:pentru a te testa daca "devii" geloasa, sau asa e el...e inconstient de ceea ce face.Cel mai bine e sa-l intrebi.Pup.:*

| Lyndsey a răspuns:

P.S.big grinaca o sa incepi sa-l faci gelos cu alti baieti, o sa-l pierzi.Scuze ca intreb dar voi sunte-ti in poza de la avatar?:d

| K9pInKuTzZaThA explică (pentru Lyndsey):

NU! :* Este O Simpla Poza Luata de pe net! Si Multumesc Mult Pt. sfaturi. :*

| Lyndsey a răspuns (pentru K9pInKuTzZaThA):

Aha...blushing...cu placere kiss**

| oliviaa29 a răspuns:

Spune-i ca daca mai sta cu fete, vei sta si tu cu alti baieti laughing Si daca te enerveaza, fa astawinking

| Natanail7 a răspuns:

Iati un baiat pe care il placi, afla cand pleca undeva in parc ori unde si pleca tu cu acel baiat si fal gelos.

| Orsi a răspuns:

1.arata-te indifetenta
2.incepe sa iesi in oras si da check in pe facebook sa vada si el
3.aminteste-ti care baiat l-a facut cel mai gelos si incepe sa flirtezi cu el
4. daca te simti bine cu acel baiat continua sa iesi cu el
cu timpul te vei simti mai bine
vei uita de fostul tau prieten
daca ai noroc asta il va face gelos in timp ce tu te vei simti bine