| Alexandra301 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon nou si nu prea stiu ce telefon sa-mi iau.Ma gandeam la un Nokia C3 sau la Vodafone Smart...recomandati-mi si mie niste telefoane (pe care le aveti)si sunt bune.
P.S.Sa nu depaseasca 600 lei.:*Multumesc, ofer funda.happy

1 răspuns:
| MariusDk23 a răspuns:

Eu ti-as recomanda Nokia C3 eu il am de aproape un an si sunt multumit de el, bateria tine 5-6 zile.Ai multe aplicati Si ai absolut tot ce iti trebuie pentru internet pe telefon. Fata de un telefon sofisticat pe touch C3 e de 5 ori mai bun.Si nici nu depaseste 600 de lei.Si nu se sparge asa de usor cand iti cade pe jos foste rar se zgarie sau ramane o lovitura etc.
Sper ca te-am ajutat.:p