| mariaWoW a întrebat:

Ce telefoane imi recomandati de la Vodafone? Dar as dori sa nu depaseasca mai mult de 100 de euro...Eu ma gandeam la Samsung I9100 Galaxy S II ..sa imi spuneti daca il aveti si daca e bun.
Multumesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! Samsung Galaxy S2 nu ai sansa sa-l iei la 100 de euro, asa ca ia-ti gandul de la el. Daca vrei ceva mai ieftin sau la abonament, iti recomand Samsung Galaxy Y, Gio, Mini, Fit, sau Galaxy Ace, daca vrei neaparat un Galaxy cu touch-screen. Eu am Ace si pot sa spun ca bateria ma tine suficient daca nu umblu mult in jocuri si pe net, se misca bine, face poze clare si ti-l recomand. L-am luat cu 5 milioane, ar veni cam 140euro la abonament Vodafone Mega 11. Mergi mai bine in magazinele Vodafone si intereseaza-te. Pa pa!

| mariaWoW explică (pentru znstr):

Dar imi poti da siteul cu telefonul te rog?big grin

| znstr a răspuns (pentru mariaWoW):

Uite aici : https://www.vodafone.ro/shop/samsung-i9100-galaxy-s-ii-16gb-negru.pr Cu abonamentul mega 25 + 1GB net pe mobil, il iei cu 100euro si platesti factura 25 euro lunar, si cuprinde 250 min/sms nationale, 1500 minute/sms in retea lunar si 500mb trafic national pentru navigare pe net. Pa pa!

| mariaWoW explică (pentru znstr):

Nu ma refeream la telefonul galaxy Ace...happy

| znstr a răspuns (pentru mariaWoW):

Nu stiam exact la ce telefon te referi, uite aici informatii despre el: http://www.emag.ro/......WG97BBBM/, http://www.emag.ro/......EWG97BBBM/ reviewul telefonului in romana.

| mariaWoW explică (pentru znstr):

Multumes foarte mult:*

| znstr a răspuns (pentru mariaWoW):

N-ai pentru ce. Sper sa te decizi asupra unui telefon :p

8 răspunsuri:
| Nadynaa a răspuns:

Samsung 360
Samsung Galaxy Next

| Prafdesteleinculori a răspuns:

Eu l-am avut dar chestia este ca nu tine prea mult bateria si cateodata se inchide singur si se activeaza modul silentios si o pr de-a mea la avut si la fel i s-a facut.