| biberul99 a întrebat:

Vreau sa imi dau si eu pierce in partea de jos a buzei (barbia). Am fost la salon, am intrebat si cei de acolo dau doar gaura cu pistolul.
Eu pana acum nu am mai auzit ca se poate da si cu pistolul stiam ca se da cu branula verde. Ce parere aveti?
Cei care mai aveti. doare cand iti face gaura sau.?

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Ar fi bine să dai o raită la salon şi să îi întrebi dacă nu lucrează cu branula verde. Poate aceea nu te sperie precum pistolul. În fine, normal că este dureros, dar există spray care amorţeşte partea unde vrei tu să îţi bagi piercing. Mai ai timp să te gândeşti dacă vrei sau nu, pentru că, poate pe viitor o să regreţi.

2 răspunsuri:
| buburuza2007 a răspuns:

Normal ca doare, eu am avut in nas si 2 in buza de jos si crede-ma ca m-a terminat, ala din nas mi l-am dat singura, asa ca eu zic mai bine sa te razgandesti, mai ales ca pe parcurs poate sa ti se infecteze, acum tu decizi

| JustAaGirl a răspuns:

Cu pistolul, nu doare, nu simti mai nimic, poate dupa o usturime dar nu trebuie sa te sperii happy Eu mi-am facut gauri in urechi cu pistolul si nu am simtit mai nimic. happy
Sper ac te-am ajutat, Funda?