| sergiuvipera2014 a întrebat:

Buna TPU vreau sa imi spuneti voi ce ati face daca v-ar placea o fata si nu i-ati putea spune ca o placeti, iar ea sa vina doar in vara.
Eu in fiecare seara plang pe chestia asta crying. o iubesc atat de mult si nu stiu cum sa i spunsad Va rog cat mai multe raspunsuri.
PS:am 12 ani iar ea are tot atat

Răspuns Câştigător
| MotanAndrei a răspuns:

Pai de exemplu la varsta ta eu ma duceam la fata de care imi placea si ii spuneam:,, hei pitico, te plac, poate si tu ma placi da vreau sa ne iubim''. Lasand trecutu la'o parte, spune-i ca ai vrea sa vorbesti cu ea, si ii spui ce simti pentru ea.