| Never2011 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj pe mana cu un nume(ramane anonim numelelaughing] are 6 litere. Am dat mai multe detalii pentru a mi se zice cat m-ar costa? De la cati ani as putea sa mi-l fac? e OK pe la 12-13? Sau nu e prea bine.Multumesc! Fundita +Vot!

2 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu e bine sa-ti faci tatuaje si nici sa porti cercei etc, mai ales daca vrei sa te faci politai, nu te face nici mai frumos si nici mai destept

| PsihopedagogCristinaM a răspuns:

In primul rand, nu ai voie sa iti faci tatuaj la varsta asta fara acordul unui parintehappy. In al doilea rand un tatuaj se calculeaza la centimetru patrat happy so...incadreaza tatuajul intr-un dreptunghi/patrat si vezi cati cm patrati are si inmulteste cu pretul salonuluihappy.