| dedecevrei a întrebat:

Vreau sa stiu si eu de ce se comporta asa ciudat in preajma mea un baiat laughing)
Cand sunt langa el se uita la mine si zambeste pana cand plec de acolo,pe scari imi spune "Ce faci iubi?", ieri cand mergeam la scoala un prieten de al lui ii zice : "Uite-o pe tipa aia" rolling on the floor
Funda rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Hey!

Eu unul cred ca te place dar nu stie cum sa se bage in seama. Vrea sa-l observi... de aceea face asta. *alte idei mai bune nu are*

Atunci cand un baiat face ceva de genul atunci ori te place ori isi bate joc.
In cazul de fata cred ca te place. De ce?
Pai daca si-ar bate joc atunci nu ar sta sa vorbeasca despre tine cu acel prieten.

Daca si-ar bate joc atunci nu ar zambi ci te-ar privi mai mult cu dezgust.

Deci eu unul cred ca te simpatizeaza si ca a spus asta si acelui prieten. Nu stie cum sa se bage in seama.

Este doar parerea mea.
Succes!

2 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Ori te place şi nu prea ştie cum să te bage în seamă, ori glumeşte.

| Irina3pouzeltov a răspuns:

Probabil doar vrea sa isi bata joc de tine. Putin probabil sa simta cu adevarat ceva pentru tine. Un baiat care te place nu s-ar purta asa... indiferent de situatie. Dar orice e posibil... mai sti?