| Deeaa_8846 a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu niste replici de dat peste nas la baietii care se baga aiurea in seama. vreau cat mai multe. funda si voturi

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Uite,ia 2 lei ca sa te opresti din vorbit!
Linisteste-te, te rog.Am suficient timp ca sa te ignor.
Hai sa ne jucam de-a tacutul.Tu incepi!
Cine are un creier mic, o gura mare si o parere de care nu tine cont nimeni? TU!
Mi-ar fi placut sa fii la TV ca sa te inchid.
Cand vorbesti cu mine sa taci din gura!
Daca te fac prost ar fi o insulta adresata oamenilor prosti.
Hai spune tot ce stii. O sa iti ia doar 10 secunde
Cred ca ai un creier ca si nou, avand in vedere ca nu l-ai folosit niciodata...
Suferi de boala aia de a te baga in treburile oamenilor.
Sper sa nu faci copii, ar fi pacat sa infestezi lumea cu prostia ta.
Nu ma supar ca vorbesti asa de mult, atata timp cat tu nu te superi ca eu nu te ascult.
As vrea sa te insult, dar nu cred ca te-ai prinde.
Sunt impresionat, nu am intalnit niciodata o minte asa de mica, intr-un cap asa de mare.
Scuza-ma, ma confuzi cu cineva caruia ii pasa de ce spui tu.
Acum e un moment potrivit pentru a deveni o persoana disparuta.

Ce nas ai zici ca e partia de la azuga
Stii, cand deschizi gura parca aud un prost!
Bah...ai observat ca ti se opreste creierul cand deschizi gura?
Ai o voce frumoasa, de ce o irosesti vorbind?
Fata e in renovare?
Ce sa gandesti tu cu aluna aia care cica este creierul tau
De ce esti asa suparata? ai cazut de pe matura?
Te-as trimite undeva, dar vad ca esti de acolo...
Ai tot ce isi poate dori un barbat... muschi si mustata.
scuza-ma, te-a confundat cineva vreodata cu o fata?

Mama prostilor e tot timpul gravida!

5 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Crede-ma ca cu cat le dai mai multa atentie cu atat fac mai rau.Fii nepasatoare, privirea inainte, nu le da atentie.E tot ce cauta.

| MrThalium a răspuns:

Poi daca ti se zice ca ai fundul mare zici:Eu sunt fata am o scuza dar tu?
Daca intrebi ceva si ti se rasp ca sa intrebe prostii spui :si altii sa rasp
daca vrei mai multe ia id meu:byby_iubytzyca_4you

| Alexandra_2294 a răspuns:

Daca iti zice:
-esti proasta! tu zi: aceleasi complimentewinking
-Esti urata! tu zi: nu toata lumea e ca tine:O a venit timpul sa afli adevarulwinking
Funda?

| Lugojan_Paul_1999 a răspuns:

Daca as fi maicata te-as da la adoptie...