| SaYa200 a întrebat:

Hey TPU,am nevoie de niste replici bune pentru facebook, pentru idioti care se baga in seama vreau unele fara mila mersic :* love struck

5 răspunsuri:
| inna1995 a răspuns:

Nu ar trebui sa le dai importanta oh go on. Dar totusi sa-ti raspund :

Daca iti *** doi pumni in cap iti divorteaza ochii.

De ziua muncii mama ta defileaza pe autostrada.

Ca sa impresionezi te dai si bataus[a]. Ai batut covoare si eventual ursuleti de plus.

Fugi si intreab-o pe mama ta in ce pozitie se face un copil handicapat ca tine!?

Astea-s file din viata mea ce mortii ma-tii vorbesti de ea? Ai trait tu in locul meu sau ce **** mea?

| Dariusuu a răspuns:

Există block, ignore şi aşa mai departe.

Nu ai nevoie de replici în care să-ţi măsori inteligenţa.

Răspuns utilizator avertizat
| Pişcot00 a răspuns:

N-ai de ce sa le dai replici. Lasa-i in plata Domnului! laughing

| SaYa200 explică (pentru Pişcot00):

Eu am incercat sa-i ignoir si sa nu le dau atentie dar tot ma enerveaza