| Fluturass a întrebat:

Vreau si eu sa slabesc cam 15 kg vara asta! Imi dati si mie un regim alimentar[fara pastile, pentru ca nu imi dau voie parintii]
Ps: am 14 ani:d
scm anticipat dau funda la cel mai bun raspuns si vot la restul`:*

3 răspunsuri:
| AlExAnDrU_7476 a răspuns:

Dieta nu ti-o stabilesti tu, cel mai bine este sa te duci la un nutritionist.

| Fluturass explică:

Nu merge sa trm msj
na ti`l dau aici.
maria_love_jb

| anakondabaa a răspuns:

Pai.
Esentialul este sa : nu mananci paine. completezi cu altceva, sa nu mananci tarziu, mananca pana in ora 18 :30, 19: 00, nu mananca gras, dar mananca. pentru ca suntem in crestere si nu este bine ( astea ar fi alimentarele ).
Daca vrei sa slabesti mai repede, si nu esti lenesa, alearga, in fiecare seara vreo 20 min fa pauza la fiecare 10 minute ( daca vrei sa ti dau un program imi lasi mesaj si imi dai ID ), fa abdomene, pentru. ca prin alergare, slabesti burta, dar trebuie sa-ti definesti muschii abdominali, sau, daca ai acces la o sala de fitness prin zona, nu ezita, mergi in fiecare seara si o sa slabesti! Bafta!