| VFC a întrebat:

vreau sa ma inalt cam pana in vara cam cu 10-12 cm dar vreau pe regim alimentar strict:... kg lapte pe zi, ce alimente(am voie/nu am voie), cum sa manainc... vreau un regim alimentar cat mai strict doar sa cresc in inaltime
As vrea sa merg la sala dar dati-mi un sfat : am 13 ani jumatate. ce ziceti as putea merge sau nu
Vreau sa slabesc pana la vara cam 5-7kg deci cam de cate ori sa merg la sala? (pe saptamana)
cat m-ar costa/luna
etc.

1 răspuns:
| AlLeYoana a răspuns:

Poti manca carne de vita si peste, salata si bea multa apa