| ir3al a întrebat:

vreau si eu statusuri, de fete! pls

Răspuns Câştigător
| AddictedToYouu a răspuns:

Riveshte'o cum creste p zi ce trrece te innebuneste Vrei sa fie a tha? Imi pare rau nu se va putea Ia'ti adio d la ea
Ea e Barbie vie...dar nu vine dintr`o cutie se imbraca in roz si are pretentii 1000

Tine minte ca o lacrima adevarata e rece La fel si timpul care nu mai trece Am doar simple regrete:-s Iar ce`a fost intre noi. doar FaLse sentimente"

E fata calculata care stie cum si unde sa te faca.Stie cand sa rada, stie cand sa fie suparata.In ochii tai sa fie:SINGURA fata importanta
Am pretentii ` marii `! am intenti bunne `! is nebunaaa ` si`mi ardee de glume
Ai Sa Cauti Persoana MeaH, In Fiecare `EA` Din Viata Ta. Buna Sau Rea, Eu Am Fost Doar A Ta Ea In Orice Moment Poate Fi si-a Altuia

poti sa admiri ...sa iti doresti.si evident sa iti iei gandul
Nu`mi mai pasa daca` e ea` daca` sunt eu`. Intotdeauna va fi` cineva` in locul tau` MEREU`
Nu`mi spune tu cum trebuie sa fiu, Lasa`ma pe mine sa fac ceea ce stiu
e o arta sa stii sa stralucesti fara sa arzi in intregime
"Baieti ca tine gasesc peste tot, poti sa pleci ma doare`n cot Hai bye-bye Ramai cu Bn. Vezi ca intreaba curvele de tine

E atat de schimbata! Exact cum ai zis tu ca nu o sa fie vreodata
Candva a fost lng tine chiar si atunci cand nu ti-a mers prea bine fetita asta a fost o data a tha dar acum nu te mai vrea. din partea mea: ramai fraiere asa!"

Baieti Au Balansul Lor Fenomenal Dar Intotdeauna Fetele Au Rolul Principal
sunt fetita rasfatata si de multi apreciata, imi plac mult masinile dar si motoarele, nu am pretentii la ele doar sa fie ale mele:X:X"

stiu sa Iubescc :X stiu sa ranesc Nu te juca sti bN ca pot trisa
Zambeste DANA te iubeste
am prea multe defecte in fata idioatelor care se cred perfecte
ochii mAry gurita mica Trasaturi D Papusica corp dragut` Frumos Lucrat fund Finut[] Usor Bombat~[:X]~"
• - Ah viata! Credeam ca vei fi mai blanda cu mine, dar m-ai aruncat salbatic aici, de unde doar strigatele mai amintesc de mine…

- Am invatat ca dureaza ani sa castigi increderea si doar intr-o secunda poti sa o pierzi!

- Am mai pierdut inca o clipa, inca un an, inca o viata degeaba… te-am pierdut pe tine…

- Am intalnit un inger… mi-a soptit sperante… l-am privit orbind… m-a atins visand… l-am parasit plangand…

- Am un caracter puternic… imi place sa fiu EU… sa nu arat tristetea din sufletul meu!

- Azi este doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

- Cand iti voi revedea zambetul atunci imi voi da seama cat te mult mi-ai lipsit.

- Cea mai calda iubire are cel mai rece sfarsit!

- Cum vrei sa ai cand nu iti doresti? Cum poti sa ceri daca nu iubesti?

- Cumva in adancul sufletului simt o raceala, iubirea ta s-a stins si o data cu ea flacara ce ma tinea viu.

- Da, esti unica, dar nu mai esti unica pentru mine…

- Daca as sti ca maine voi muri, ultimele mele cuvinte ar fi „Te iubesc"!

- Decat in rai singura, mai bine in iad cu prietenii!

- Dorul este focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.

- Dragostea este ca un fulg de nea… coboara usor si te face sa tremuri de placere, iar apoi se pierde si se topeste…

- Fa ca zambetul tau sa schimbe lumea! Nu lasa ca lumea sa schimbe zambetul tau!

- Imi spuneai ca sunt un inger pentru tine, acum stiu ca-n serile senine, uneori si ingerii mai plang.

- Inima ta nu mai este deschisa pentru mine… asa ca trebuie sa plec… te-am iubit atat de mult…

- Iti zic adio printre lacrimi si te las in drum…am suferit prea mult ca sa te iert si acum.

- Iubirea incepe cu un zambet, continua cu un sarut si se apoi termina cu o lacrima.

- Lacrimile m-au cuprins / Sufletul imi este prins / Inima imi e lipita / Si iubirea sfarsita.

- M-am asezat pe genunchii singuratatii mele…

- Mai pot spera acum ca norul de deasupra mea se va risipi… daca dragostea noastra a apus…?

- Ma simt ca prins in lanturi de iubirea ta si simt ca nu ma pot elibera.
Ce-ai patit papusa de te uiti urat? Ai ceva cu mine sau e doar teama de sine ca sunt mai buna ca tine?

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosescwinking

Nu vreau sa fiu ca nimeni, Nu fac ce mi se impune.E foarte simplu stii, E doar felul meu de a fi!

Ea e ca aerul dar te lasa fara respiratsie. Blonda,/bruneta ochi albastrii, sursa ta de inspiratsie!

Educata de destin.Simt mult si arat putin!

Poate privirea ta discreta si zambetul dulce, Poate corpul sau alcoolul din sange :X

Draga mea nu ma privi cu ura`! Te iubeste dar eu sunt mai buna`!

Ce crezi tu...Conteaza mai putin pentru Mine! Oricum fac Tot ce Imi vine...Nu urmaresc chiar sa va displac,dar refuz mereu sa va fac p plac`!; x

Si Tine Minte, O Fata Loveste Prin Fapte, Nu Prin Cuvinte

Femeia Cand Isi Propune Ceva... Poate Traversa Fundul Marii Cu Tigara Aprinsa In Gura!

Femeia perfecta e plictisitoare iar barbatul perfect nu exista!

O femeie frumoasa este ca un ziar bun. admiratorii ii fac publicitate!

Trebuie Sa Te Pricepi Sa Fii Zeitza }{ Dar Totdeauna Cu Gratie

Luxul Tine De Bani }{ Elegantza Tine De Educatie

Cand se uita o femeie la tine, sa fii mai fericita decat atunci cand se uita un barbat

Sunt o bucurie pentru cei care ma plac... si o preocupare pentru cei ce ma invidiaza

Sper sa-ti placa:X
- Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cel care merita,

6 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| Roxanna98 a răspuns:

Nu ştiu ce simţi tu, dar pentru mine e nasol.
Să nu te văd cu săptămânile, e ca o prăbuşire-n gol. happy

Nu pot spune că sunt singură, pot spune că n-am iubit. Prietenii sunt mereu cu mine, el era doar un tâmpit.batting eyelashes

Optimistul nu vede spinii din cauza trandafirului, iar pesimistul nu vede trandafirul din cauza spinilor.

Şi şti şi tu că ea nu ştie ceea ce ştiu eu. Şi mai ştii că nu va fi acolo, atunci când îţi va fi greuwinking

Câteodată îmi vine să renunţ, zic că nu mai pot, dar de dragul tău am putere să trec peste tot.Te iubesc`!