| lexxa_3102 a întrebat:

Buna TPU... vreau si eu urgent un status trist...pentru o chestie de genul.:M-am despartit de fostul si am fost impreuna 7 luni si nu stiu ce sa imi pun la status sa ii arat ca eu ink il iubesc.si sa ii dau de inteles ca il iubesc si ca imi lipsestebig grin:big grinD:plsssss cat mai multe idei. dau funda plsssbig grinbig grin

1 răspuns:
| madycumada a răspuns:

Parfumul tau in bluza mea love struck • Si stilul meu in mintea tha smug
De ce zâmbesc şi de ce cred iar în tine? Oare chiar mă minţeam că pentru tine nu mai simt iubire, ci o obsesie apăsătoare când de fapt te iubeam din ce în ce mai tare?
In ambitzia mea vorbeste ca ea, nu stie ce sa mai zic, crede ca ma oftik, "ia da`i fata mea de jurat de cine are drag, pentru cine a facut noptsile zile, pentru mine sau pentru tine?"
Îmi place parfumul tãu, îmi place cum te îmbraci, îmi place când râzi, când plângi, când taci.
... Si realizez ca pot...[Sa uit tot]?…Ca si cum n-ar fi existat deloc… Intorc privirea peste umar, intalnesc un altu` in drum. poate am pierdut ce aveam…pentru altceva mai bun…