| sanford2091 a întrebat:

Buna TPU vreau si sa ma ajutati in legatura cu ceva la scoala am un coleg rau care tot se ia de mine si tot ma ia in batjocora mereu in fiecare zi vreau sa-mi dati niste sfaturi in care sa pot sa il fac sa nu se mai ia de mine mereu ps:la diriginta nu vreau sa-l spun deoarece pe diriginta n-o intereseaza, la parinti nu deoarece eu stau cu bunica si ea nare cei face multumescbig grin fundabig grin

5 răspunsuri:
| noi3 a răspuns:

Intreaba-l de ce face ceea ce face. dar nu cu ura, cu iubire happy
raspunde unei forte cu forta opusa. in cazul tau ura-iubire happy

| DNSK a răspuns:

Cauta ajutor in interior.un prof, sau de ce nu un elev mai tare ce nu-l suporta! dusmanii lui.prietenii tai!

| Jessie_9908 a răspuns:

Poti sa incerci sa ii faci plangere la Politie.

| fasolescazuta a răspuns:

Cu bataia nu merge?

| AlessandraAndronic a răspuns:

Da-i una in mecla si gata. Ori iese cu sange ori nu mai iese